Luidsprekerdoek
Het luidsprekerdoek is zo ontworpen dat het de geluidsverspreiding van de luidspreker niet beïnvloedt. Het is met magneten aan de behuizing bevestigd en kan indien nodig worden verwijderd.
Bronnen rechtstreeks aansluiten
Nadat deze is ingeschakeld zoekt de luidspreker automatisch naar een audiosignaal en speelt dit vervolgens meteen af. Als er meerdere signaalbronnen actief zijn, wordt één van de signaalbronnen afgespeeld.
Tip (Xeo 10):
- Voor eenvoudiger toegang kan de plaat onder aan de kast worden verwijderd. Gebruik een munt of schroevendraaier om de schroef los te maken en bevestig de plaat weer na het aansluiten van het netsnoer.
Bronnen aansluiten via Hub of Connect
Xeo Hub en Dynaudio Connect zijn optionele componenten waarmee u analoge en digitale bronnen kunt aansluiten die via een draadloos signaalkabel zonder signaal aan uw Xeo-luidspreker zijn gekoppeld. Zie “Componenten van het Xeo-systeem” voor meer informatie over het complete Xeo-systeem.